Наразі ще не подано жодної петиції

За перше півріччя 2013 року Крижопільською ОДПІ забезпечено 66394,1 тис. грн. податків і зборів

Виконуючи доручення Президента України про вжиття заходів з детінізації економіки для того, щоб не допустити збільшення фіскального навантаження на реальний сектор економіки – платників, які створюють валовий внутрішній продукт. З огляду на висунуті завдання, Міністерством доходів перейшли на новий етап спілкування з платниками податків.  Відтак зусилля спрямували на залучення платників податків до подання звітності в електронному вигляді, як результат, велика кількість платників  отримали електронні ключі та подають звітність в електронному вигляді. Також, працівники Міндоходів культивують прозорість і публічність відносин між бізнесом та державою. Ускладнюються завдання і тому для забезпечення їх виконання вирішальну роль відіграє рівень професіоналізму працівників. Консолідуються зусилля, спрямовані на забезпечення податкових надходжень до бюджету. Саме на таких засадах працюють фахівці Крижопільської ОДПІ. Згідно зі статистичними даними за перше півріччя 2013 року до зведеного бюджету об’єдноною інспекцією забезпечено надходження податків і зборів у сумі 66394,1 тис. грн., що на 2863,2 тис. грн.. більше планових завдань, доведений план  виконано на 104,5%. Від загальної суми  надходжень по ОДПІ, майже 40 відсотків, або 26494,2 тис.грн. складають надходження від платників Крижопільського району, 37 відсотків, або 24663,6 тис.грн. – сплачено Томашпільськими платниками, 23 відсотка, або 15236,3 тис.грн. – надійшло від Піщанських платників..

До Державного бюджету України об’єднаною інспекцією забезпечено 16713,7 тис. грн. В тому числі, Крижопільчанами забезпечено 7263,4 тис.грн., Томашпільськими платниками – 5265,5 тис.грн. та 4184,8 тис.грн. сплатили Піщанські платники податків. 

Крижопільською ОДПІ спрямовано до місцевих бюджетів трьох районів 49680 тис.грн., що на 3458,9 тис.грн перевищує доведені завдання. Із загальної суми, платниками Крижопільського району сплачено 19230,8 тис. грн., Томашпільського – 19398,1 тис.грн., Піщанського – 11051,5 тис.грн.

Як і раніше, головними складовими податкових надходжень Зведеного бюджету, які забезпечує Крижопільська ОДПІ є надходження податку на прибуток – 12112,9 тис.грн., ПДВ – 3336,6 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб – 33914 тис.грн.

У рамках прозорості та публічності відносин між бізнесом і державою систематично розглядаються звернення громадян, готуються відповіді на запити платників податків, відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

За результатами комплексу вжитих роз’яснювальних та перевірочних заходів забезпечено підвищення рівня добровільного декларування і сплати податків. Втім, наше завдання полягає в тому, щоб не заважати безпідставними перевірками підприємцям, які працюють чесно і прозоро, та захищати їхні законні інтереси від тих, хто ухиляється від сплати податків або мінімізує їх.

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація