Наразі ще не подано жодної петиції

Відбулось чергове засідання Координаційної ради

16 вересня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної ради, у  роботі якого взяв участь голова районної ради Анатолій Стратієвський.

На засідання запрошувались керівники обласної ради, голови районних рад і міських рад міст обласного значення, голови постійних комісій обласної ради, керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівники комунальних підприємств Вінницької області. Було обговорено та  ухвалено рішення “Про хід виконання рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради від 8 липня 2014 року №26 “Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області”. Заслухано інформацію керівників департаментів і управлінь щодо впровадження заходів енергозбереження в комунальних закладах регіону. Акцентовано увагу на посиленні роботи в питанні скорочення споживання газу та переведення котлів на альтернативні види палива у закладах соціального спрямування і комунальної власності.

З ініціативи голови обласної ради Сергія Свитка Координаційна рада ухвалила рішення №28 “Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який проводиться для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні  АТО. Марафон буде проходити з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року у Вінницькій області.

-  Закликаю не стояти осторонь усіх депутатів органів місцевого самоврядування Вінниччини, керівників комунальних закладів, департаментів, управлінь, кожного громадянина і підтримати нашу ініціативу щодо проведення Обласного благодійного марафону. Звертаюся до голів районних, міських, селищних і сільських рад області: прошу взяти під особисту опіку членів сімей загиблих воїнів-вінничан в зоні АТО, з’ясувати їхні нагальні потреби та сприяти у їхньому вирішенні, - сказав Сергій Свитко.

У відповідності до рішення створено організаційний комітет та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів благодійного рахунку, затверджено план заходів з проведення Обласного благодійного  марафону. Головам районних рад, сільським, селищним,   міським головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області, рекомендовано забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація