Наразі ще не подано жодної петиції

Житлово-комунальне-господарство

Будівництво

     З метою забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в смт Крижопіль буде збудовано 8-ми квартирний  житловий будинок. Замовником будівництва виступає КО «Обласний фонд сприяння  інвестиціям та будівництву». Розпочато роботи по будівництву фундаментів.

     Фізичною особою підприємцем Федорчуком В.М. здійснюється реконструкція існуючого приміщення під 23-квартирний житловий будинок.

     Індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію 1328 м2 житла.            

             Житлово-комунальне господарство

     Позитивні структурні зміни намітилися в усіх важливих сферах життєзабезпечення територіальних громад. Першочерговими завданнями тут є проведення реконструкції об’єктів водопостачання та водовідведення, впровадження заходів з енергозбереження, утримання та ремонт доріг комунальної форми власності, впровадження зовнішнього освітлення.

     З метою забезпечення рівня освітлення вулиць населених пунктів із нормативними вимогами, у районі починаючи з 2011 року затверджується  Програма зовнішнього освітлення населених пунктів у Крижопільському районі. Так  рішенням 15 сесії 6 скликання районної ради № 321 від 19.04.2013 року  затверджено відповідну програму на 2013 рік. 

     Протягом  січня  - квітня 2013 року роботи по зовнішньому освітленню проводилися у 5 населених пунктах: Городківка, Дахталія, Заболотне, Левкове та Соколівка. Відповідно освітлено 7,63 км вулиць, на яких встановлено 67 світильників, на що освоєно 50,032 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів філії Заболотне ПрАт ПК «Поділля».

     Загалом по району освітлено 123,7 км вулиць населених пунктів, та встановлено 1328 світильників.

     На ремонт доріг комунальної власності протягом звітного періоду  2013 року освоєно 31,5 тис. грн., в т.ч. залучені кошти становлять 12,5 тис. грн.

     Крижопільською селищною радою розроблено та затверджено проектно-кошторисні документації на вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Леніна, вул. Чабанюка, вул. Крупської, вул. К.Маркса та вул. Комсомольська на загальну суму біля 5 млн.грн. Відповідні роботи по ремонту заплановано провести в поточному році.  

     У райцентрі розпочато роботи з капітального ремонту тротуарів із застосуванням тротуарної плитки на площі біля меморіалу загиблим воїнам та будинку культури по вул. Леніна, площею біля 3000 м2.

     З метою розвитку централізованих мереж водопостачання територіальною громадою с. Заболотне розпочато проектування будівництва артсвердловини та мереж  водопостачання.

     Протягом звітного періоду територіальними громадами селища Крижопіль та сіл Андріяшівка, Красносілка, Крикливець та Савчено проводились роботи по ремонту водопровідних мереж   громадських колодязів,  відповідно до районної програми «Питна вода» виконано робіт на суму 32 тис.грн.

     За звітний період 2013 року рівень розрахунків за спожиту електроенергію та житлово-комунальні послуги становить в межах 100,0 %.

     У повному обсязі проведено оплату за спожитий природний газ усіма споживачами.

         Благоустрій

     Значну роботу проведено протягом двомісячника з благоустрою у населених пунктах району, на що територіальними громадами освоєно 232,03 тис.грн.

      Усі без винятку підприємства, установи та організації району закріплені за певними ділянками по усіх напрямках. Проведено великий об’єм робіт по вирубці порослі, прибиранню від сміття  придорожніх смуг та доріг до населених пунктів, вапнуванню стовбурів дерев.

     Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації І.М.Мовчана від 18 березня 2013 року № 01-1-14/1656 в районі 13 квітня 2013 року проведено загальнообласну акцію «День посадки лісу», в рамках в ході якої територіальними громадами району здійснено заліснення захисних зон навколо паспортизованих сміттєзвалищ саджанцями граба (висаджено -  24100  шт.) та оновлення садивним матеріалом існуючих парків, скверів, алей (2400 саджанців різних сортів).

      В  рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» -  20 квітня 2013р. в районі проведено День довкілля із залученням широкого кола громадськості та виконано комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих  до них територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, дитячих майданчиків, парків, скверів, кладовищ, вулиць і доріг.

      Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18.03.2013р № 43  -  25 квітня  2013 року в районі проведено до Великодня акцію «Чистий четвер», в ході якої приведено до належного санітарного стану прибудинкові території, впорядковано меморіали, братські могили, кладовища.

       Протягом звітного періоду 2013 року ДП «Крижопільський лісгосп» створено 36,6  га нових лісових насаджень, комунальним підприємством «Тростянецький райагроліс» створено 10 га нових лісових насаджень.
Крім того територіальними громадами району висаджено майже 33 тис. дерев, створено 6 парків загальною площею 2,3 га.

    Енергозбереження

      Значно покращився підхід територіальних громад та бюджетних установ до виконання заходів Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів, на що використано у звітному періоді 262,8 тис. грн.:

- проведено заміну частини вікон та дверей на енергозберігаючі у 5-ти загальноосвітніх та дошкільних закладах району, 5-ти закладах культури та медицини, приміщенні сільської ради.             Проведено заміну котла у Жабокрицькій СЗШ І-ІІІ ст., замінено котел та  відновлено систему теплопостачання у Високогреблянському ДНЗ «Сонечко». Проведено гідрохімічне очищення системи теплопостачання Дахталійського НВК.

    Транспортно-комунікаційна мережа.

      Загальна протяжність автомобільних шляхів по району складає 607 км, в тому числі 436,9 км - з твердим покриттям. У даний час щільність автомобільних шляхів на 100 кв. км становить 75,9 км, в тому числі з твердим покриттям – 54,6 км, що дозволяє зв’язати автобусним сполученням майже 87 відсотків населених пунктів району. Регулярно здійснюються рейси автобусів до Вінниці, ряду районних центрів ( Могилів - Подільський, Тростянець, Бершадь, Тульчин, Піщанка) та Умані. Вантажні та пасажирські перевезення в районі здійснює ВАТ “Крижопільське АТП - 10539”.

     Територію району перетинає залізниця Жмеринка - Одеса, протяжністю 19 км, з проміжною станцією Крижопіль. Довжина залізничних під’їзних шляхів промислових підприємств складає в цілому по району 40 км.

     Територією району проходить магістральний нафтопровід “Одеса - Броди”. З 2003 року триває газифікація населених пунктів району. Протяжність газотранспортних магістралей складає 159,7 км, газифіковано п’ять населених пунктів.

     Лінії електропередач і зв’язку по району складають відповідно 750 і 1313 км. Усі населені пункти електрифіковано та телефонізовано. Крім центральної районної телефонної станції є 24 сільських АТС. Всього в районі нараховується 6,5 тис. абонентів. Швидкими темпами за останні роки розвивається мережа телекомунікаційних послуг. Для покращення якості послуг зв’язку введено в експлуатацію волоконно-оптичну лінію зв’язку, цифрову систему міжміського зв’язку. Все більшою популярністю серед населення набуває використання стільникового зв’язку, мережею якого охоплена вся територія району. Основними операторами стільникового зв’язку в районі є “Київстар”, “Life”, “Білайн”, МТС.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація