Наразі ще не подано жодної петиції

Фізична культура і спорт

         Існуюча мережа фізичної культури та спорту в районі дає можливість ефективно реалізувати механізм масового залучення всіх верств населення до занять фізичною культурою та спортом, відбору найбільш талановитої та обдарованої молоді для досягнень вищої спортивної майстерності.

         Для ефективної реалізації програми в районі існує відповідна матеріально-технічна спортивна база, яка включає в себе:

– 1 стадіон;

– 74 спортивних майданчики;

– 22 спортивні зали;

– 2 наливних відкритих басейни;

– 1 майданчик зі штучним покриттям.

         У минулому році виділено 330 тис.грн. на проведення ремонтних робіт спортивного залу та майданчика з твердим покриттям у райцентрі. Проведено ремонтні роботи в спортзалах Жабокрицької СЗШ, Городківської СЗШ №2, Заболотненської СЗШ І-Пст., Крикливецького та Заболотненського сільських.

         Відремонтовано площинні споруди та майданчики в усіх школах району. Крім різного роду спартакіад, традиційними стали районні турніри: пам’яті колишнього незмінного керівника ФСТ “Колос” Віктора Пасічника, воїна-афганця – Сергія Здирка, колишнього вчителя Крикливецької СЗШ Івана Ксендзюка.

         У ДЮСШ працює 4 відділення по видах спорту: волейбол, футбол, важка атлетика, легка атлетика. У 31 групі тренуються 430 учнів, працює 7 штатних тренерів-викладачів, 5 тренерів-викладачів - за сумісництвом. ДЮСШ має філії в с. Городківка та в с. Соколівка.

         Серед вихованців школи – майстер спорту Міжнародного класу, 6 майстрів спорту, 3 кандидати в майстри спорту, які здобували перемоги та ставали призерами Міжнародних змагань, чемпіонатів колишнього Радянського Союзу, України та області

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація