Наразі ще не подано жодної петиції

Освіта

      Школярі району здобувають освіту у 26 середніх загальноосвітніх школах, з яких 11 – І-ІІІ ст., 13 – І-ІІ ст. (в т.ч. НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»), 2 НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ». Усього в них навчається 3131 учень.

     На сьогоднішній день функціонує 28 ДНЗ ()в т.ч. ДНЗ у складі НВК), в яких виховується 1166 дітей. Охоплення дошкільною освітою становить 92%, дітей п’ятирічного віку – 100 %.

     Позашкільну освіту здобувають майже 900 дітей та підлітків у дитячо-юнацькій спортивній школі та районному Будинку школярів. Решта учнів охоплені позашкільною роботою в гуртках при будинках культури, школі естетичного виховання, музичній школі та позакласною роботою в школах.

     У районі також функціонують Крижопільський будівельний ліцей, Заболотненське ВПУ № 31 ім. Д.К. Заболотного та допоміжна школа-інтернат у с.Соколівці.

     В освітній галузі в основу основ покладено роботу, спрямовану на надання учасникам навчально-виховного процесу якісних освітніх послуг.

    Упродовж року на зміцнення матеріально-технічної бази, впровадження інформаційних технологій залучено біля 3 млн. грн.

    Проведено оптимізацію мережі навчально-виховних закладів. Три з них – Кісницький, Зеленянський та Радянський – реорганізовано на НВК «Школа –сад», призупинено діяльність функціонування вечірньої школи, початкові класи Городківської СЗШ № 1 переведено у центральне приміщення. У вересні 2012 року на базі Гарячківської школи відкрито ще одну дошкільну групу, економія коштів на початок 2013 року. Ці заходи дали можливість зекономити 155,9 тис.грн.

    У 2010 році головою райдержадміністрації  зініційовано виплату іменних стипендій учням-переможцям районного конкурсу «Учень року», матеріальне та моральне заохочення переможців олімпіад та конкурсів, стимулювання творчих вчителів, на що щорічно виділяється більше 30 тис. грн.. Із 2011 року розмір стипендії зріс удвічі. У 2010 році мали 5 призерів обласних олімпіад, у 2011 році – 13, а в 2013 році маємо 21 переможця.

   Значно оновлено технологічне обладнання у шкільних їдальнях. Облаштовані нові їдальні в Заболотненській та Левківській школах.

   Проведено капітальний ремонт районного спортивного залу та майданчика зі штучним покриттям, на що з районного бюджету виділено 303 тис. грн..

   На сьогоднішній день усі школи забезпечені комп’ютерами, мультимедійними проекторами та демонстраційними екранами.

   Головою райдержадміністрації прийнято рішення про придбання електронних підручників, чого немає в жодному районі області. Їх буде вручено на районному святі вшанування учнівської еліти району.

   На завершальній стадії – облаштування в СЗШ внутрішніх вбиралень.

   Виконано реконструкцію даху Городківської СЗШ № 1 кошторисною вартістю 700 тис.грн., виділено з обласного бюджету. Частково виконано роботи по добудові Крижопільського ДНЗ № 5.

   Збільшено кількість дітей, які оздоровлені під час літніх канікул. У 18 пришкільних таборах відпочило 1380 учнів.

   У рамках державної програми «Шкільний автобус» отримано ще один, уже четвертий автобус, що дало змогу 100% забезпечити підвіз учнів та вчителів, які проживають за межами пішохідної доступності, до навчальних закладів.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація